ofirmie_tekst1

INREL – Rozwiązania dla przemysłu

Wykorzystując wieloletnie specjalistyczne doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt, jesteśmy sprawdzonym i rzetelnym partnerem dla klientów w obszarach:

Gwarantujemy rzetelność

Bierzemy pełną odpowiedzialność za każde powierzone nam zlecenie. Zależy nam na trwałych relacjach z klientami i jesteśmy gotowi udokumentować swoją fachowość. Podejmujemy się nawet najbardziej ambitnych wyzwań.

Nasz zespół to doświadczeni i zgrani specjaliści

Dbamy o to, by wszyscy nasi pracownicy mieli wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznej i sprawnej realizacji zlecenia. Dzięki wieloletniemu wspólnemu stażowi współpraca odbywa się bezkolizyjnie, a efekt prac ma zawsze formę optymalną dla klienta.

Stosujemy specjalistyczny sprzęt

Do wszelkich zleceń dobieramy adekwatny, nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Dysponujemy dużym i wszechstronnym parkiem maszynowo - sprzętowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej specyficznych zleceń w naszej branży.

Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, co gwarantuje w pełni bezpieczne, solidne i sprawne wykonanie usługi.

Bezpłatnie wyceniamy każde zlecenie

Znając specyfikę branż i potrzeb naszych klientów wiemy, że każde zlecenie jest inne i wymaga indywidualnego zaplanowania, wyceny, a następnie realizacji. Poza sprawnym i rzetelnym przeprowadzeniem całego procesu, gwarantujemy atrakcyjne ceny. Dzięki temu udaje się nam budować trwałe relacje i wspierać naszych klientów systematycznie przez wiele lat.

Planujesz relokację maszyn lub reorganizację produkcji?

Skontaktuj się z nami